217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Fedeles kupa

897. Fedeles kupa

Doccia, 19. sz. vége, festett porcelán, Bacchanália jelenettel, szőlőleveles fedéllel, jelzett az alján

m: 32 cm