217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Padlóváza

924. Padlóváza

Bécs, 20. sz. eleje, B. Block (?), festett, aranyozott kerámia, talpán 1782 formaszámmal

m: 86,5 cm