217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Art deco kanna pár

1082. Art deco kanna pár

Bécs, 1872-1922 közötti és Budapest 1937-1966 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, Frank Brüder mesterjegy, bordázott felülettel, csiszolt csont fülekkel, egyik fül kis sérüléssel

Btto: 1286,8 g; m: 19,8-21 cm