217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Cukordoboz

854. Cukordoboz

Ausztria, 19. sz. első fele, tejüveg, sárgaréz szerelékkel, aranyozás nyomaival

10,5*14*9,2 cm