217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Leveses tál VÉDETT - NO EXPORT

881. Leveses tál VÉDETT - NO EXPORT

Herend, 19. sz. vége, Waldstein mintás, festett porcelán, Ferenc József magyar koronás monogramjával, talpán zöld szalagos jelzettel és masszába nyomott Herend bélyegzővel, kis csorbulással

17,5*22,4 cm