881. Leveses tál VÉDETT - NO EXPORT
Herend, 19. sz. vége, Waldstein mintás, festett porcelán, Ferenc József magyar koronás monogramjával, talpán zöld szalagos jelzettel és masszába nyomott Herend bélyegzővel, kis csorbulással
17,5*22,4 cm