217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Díszkehely

863. Díszkehely

cseh, Moser, 20. sz. eleje, csiszolt és köszörült, színtelen üveg, maratott, aranyozott peremmel

m: 37 cm