217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Kávéscsésze és alj, 3 db

886. Kávéscsésze és alj, 3 db

19. sz. vége, Fischer Vilmos, festett, aranyozott porcelán, "Cubach" dekorral, masszába nyomott "TK3" jelzettel

m: 5 cm; d: 10,5 cm