217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Kínálókosár

1086. Kínálókosár

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, Samuel Haber(?) mesterjegy, rombusz forma, szecessziós díszítéssel

340 g, 30,5*22*20,5 cm