217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Jelenet

985. Jelenet

Japán, 18. sz. vége, j.j.l.: készítői pecsét feliratokkal, színezett fametszet, papír, keretben, kereten kis sérülésekkel

390*270 mm