217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Képkeret

1036. Képkeret

magyar, 1830 körül, faragott, aranyozott, ezüstözött fa, kis sérülésekkel

külső: 20,5*19,2 cm, belső: 7*6 cm