217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Mézeskalács forma-kétoldalas

845. Mézeskalács forma-kétoldalas

német, 18. sz., faragott gyümölcsfa, vésett H. B. monogrammal, egyik oldala sérült

80*31 cm