1058. Gyertyatartó pár
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, ismeretlen "FLT" mesterjegy, kerek talpon balluszteres szárak, három gyertyacsésze, díszgombokkal, vésett, poncolt, rózsás tagoló koszorúkkal, kis restaurálással
882,8 g, m: 44,5-45,5 cm