217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Kávéskanna

885. Kávéskanna

Hüttl Tivadar gyára, Budapest, 19. sz. vége, Waldstein mintás, festett porcelán, Ferenc József magyar koronás monogramjával, talpán vörös, gyári bélyegzővel, tető nem sajátja, csőr restaurált

m: 12,5 cm