885. Kávéskanna
Hüttl Tivadar gyára, Budapest, 19. sz. vége, Waldstein mintás, festett porcelán, Ferenc József magyar koronás monogramjával, talpán vörös, gyári bélyegzővel, tető nem sajátja, csőr restaurált
m: 12,5 cm