217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Díszváza

914. Díszváza

Znaim (?), 19. sz. vége, festett, aranyozott porcelánfajansz, talpán masszába nyomott bélyegző és 2007 I formaszám, kis restaurálással

m: 58,5 cm