217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Dísztányér pár

918. Dísztányér pár

Znaim, 19. sz. vége, festett porcelánfajansz, vadászjelenetekkel, jelzett az alján, benyomott "Steidl Znaim" bélyegző, egyiken kis restaurálással

d: 43,7 cm