217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Cukordoboz

1083. Cukordoboz

Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, Horvát Béla mesterjegy, kerek, art deco forma, bordázott díszítéssel

246,3 g; 13*12,5 cm