217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Kínáló tál

1091. Kínáló tál

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, oroszlános és "S...J" mesterjegy, három lábon álló ovális, füles tál, szecessziós virágdísszel, apró sérüléssel

378,2 g; 29,5*23,5*6 cm