1091. Kínáló tál
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, oroszlános és "S...J" mesterjegy, három lábon álló ovális, füles tál, szecessziós virágdísszel, apró sérüléssel
378,2 g; 29,5*23,5*6 cm