1208. Ékszergarnitúra
20. sz. második fele, 2005-utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k sárga arany, "BE" mesterjegy, 3 db briliáns és 3 db csepp csiszolású vérvörös rubin, apró hibával, össz.: 2 db
5,1 g