217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Pálinkás pohár, 5 db

968. Pálinkás pohár, 5 db

Kína, Csing dinasztia, 19. sz., mázas porcelán, kis sérülésekkel

m: 3 cm; d: 4,5 cm