1054. Tálca
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, Eduard Stelter mesterjegy, ovális forma, domborított virágdíszes peremmel, apró sérüléssel
776 g; 42,7*31 cm