217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Tálca

1054. Tálca

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, Eduard Stelter mesterjegy, ovális forma, domborított virágdíszes peremmel, apró sérüléssel

776 g; 42,7*31 cm