217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Nyakék

1202. Nyakék

olasz, 20. sz. vége, 2005-utáni budapesti fémjellel ellátva, 18 k sárga és 14 k fehérarany, 2 db nyolcsarkosra és oválisra csiszolt fűzöld smaragddal cca. 4,1 ct, 27 db modern csiszolású briliánssal, cca. 0,57 ct (M1, W-TCr, VVS-VS) díszítve

5,2 g