1056. Cukordoboz
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, PAAR forgalmazójegy, belül aranyozva, négy öntött lábon, hólyagos díszítéssel, öntött rózsás tetőgombbal
384,8 g; 12*13,5*11,5 cm