217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Cukordoboz

1060. Cukordoboz

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, Telcs György mesterjegy, négy oroszlánkarmos lábon szögletes, hólyagos díszítésű test, vésett, koronás JCS tulajdonosi monogrammal, belül aranyozva, apró sérüléssel

208,1 g; 10,5*12*9,2 cm