1060. Cukordoboz
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, Telcs György mesterjegy, négy oroszlánkarmos lábon szögletes, hólyagos díszítésű test, vésett, koronás JCS tulajdonosi monogrammal, belül aranyozva, apró sérüléssel
208,1 g; 10,5*12*9,2 cm