217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Mézeskalács forma-kétoldalas

846. Mézeskalács forma-kétoldalas

Nürnberg, 18. sz., faragott gyümölcsfa, vésett "IVB" monogrammal, sérült

43*32,5 cm