217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Tál

888. Tál

Meissen, 20. sz. eleje, festett, aranyozott porcelán, talpán kék kardos, csillagos jelzet, masszába nyomott 42-es számmal

45,6*34 cm