876. Keresztelő érem
Bécs (?), 1872-1922 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst keret, "AB" mesterjegy, festett jelenetekkel, sérült, Sárdy János operaénekes hagyatékából
Btto: 58,3 g; 12,5*12 cm