217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Keresztelő érem

876. Keresztelő érem

Bécs (?), 1872-1922 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst keret, "AB" mesterjegy, festett jelenetekkel, sérült, Sárdy János operaénekes hagyatékából

Btto: 58,3 g; 12,5*12 cm