217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Tajtékpipa

1027. Tajtékpipa

Óbuda, 1845, 13-latos antik ezüst szerelék, Matthias Scherr (1834-1848) mesterjegy változatával, faragott tajték, Szent László, megkoronázása jelenettel, kis sérüléssel, szára hiányzik (Kőszeghy: 367., 372.)

m: 14,5 cm