1027. Tajtékpipa
Óbuda, 1845, 13-latos antik ezüst szerelék, Matthias Scherr (1834-1848) mesterjegy változatával, faragott tajték, Szent László, megkoronázása jelenettel, kis sérüléssel, szára hiányzik (Kőszeghy: 367., 372.)
m: 14,5 cm