217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Fedeles serleg

1049. Fedeles serleg

német(?), 19. sz. második fele, 750-ezrelékes ezüst, kivehetetlen fémjellel, belül aranyozva, préselt, vésett, poncolt, rózsás díszítéssel, üres, gravírozható lemezzel, kis sérüléssel, szár javított

266,5 g; m: 32,2 cm