921. Dísztál
Schütz Cilli, 19. sz. vége, festett, aranyozott porcelánfajansz, talpán masszába nyomott bélyegzővel és 508-as formaszámmal, festett "Spiesz Ilona 1897 IV/, 28" jelzettel
d: 34,5 cm