217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Díszdoboz

905. Díszdoboz

Schorndorf, 20. sz. első fele, festett porcelán, fém szerelékkel, máz alatti kék jellel, kis sérüléssel

8,5*10*15 cm