217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Erlu - kínai húros hangszer

991. Erlu - kínai húros hangszer

Kína, 19. sz. vége, festett, aranyozott fa, elefántcsont betétekkel, egy húr hiányzik

h: 120 cm