217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Váza

981. Váza

Kína, 19. sz. vége, festett porcelán, "famille rose" dekorral, udvari jelenetekkel, esősárkányokkal és Fo oroszlános fülekkel, kis sérüléssel

m: 33,5 cm