217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Ónfedeles kupa

826. Ónfedeles kupa

német, 18. sz. eleje, ónmázas fajansz, fedelében Tóbiás az angyallal érmével és 1709-es bélyegzővel, alján: "M" jelzéssel, kis sérüléssel

m: 27 cm