235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Talpas kínáló

847. Talpas kínáló

Itália, 19. sz., ónmázas fajansz, M.D. monogrammal, sérült, hiányos

d: 23,5 cm; m: 5,5 cm