Patikaedény
Itália, 18. sz. eleje, ónmázas fajansz
814. tétel
Patikaedény
Itália, 18. sz. eleje, ónmázas fajansz, hajszálrepedt
815. tétel
Patikaedény, 2 db
Itália, 18. sz. második fele, feliratos ónmázas fajansz, hajszálrepedt
816. tétel
Albarello
Itália, 18. sz. eleje, ónmázas fajansz, "Cons de Acidolin" felirattal, sérült
817. tétel
Szirupos kanna
Itália, Savona (?), 18. sz. második fele, feliratos ónmázas fajansz, apró sérüléssel
818. tétel
Fedeles kancsó
Delft, 18. sz. eleje, ónmázas fajansz, Samuel von Eenhoorn, jelzett az alján: SVE (ligatúrás monogram), ón billenő fedelén vésett díszítéssel, és 1715 évszámmal,