Szendvics tál
1397. tétel
Tálka
1398. tétel
Talpas kínáló
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "VN" mesterjegy, préselt kerek forma, oroszlánfejes fülekkel és gépi véséssel, koronás NE tulajdonosi monogrammal, sérült
Mária kegykép
Bécs(?), 19. század, 13 latos antik ezüst préselt, barokk keret, "IW13" jelzettel, festett porcelán képen a Mariazell-i Madonna, akasztóval, kis sérüléssel
1401. tétel
Áldó Krisztus
Bécs, 1847, 13 latos antik ezüst, Johan Mayer mesterjegy, filigrán díszes keresztbe csontra festett kegykép, egyházi tárgy felső dísze lehetett, sérült
1402. tétel
Pohár
magyar, 1867-es év második fele, 13 latos antik ezüst, "DK" mesterjegy, palástján vésett díszítéssel, SR tulajdonosi monogrammal, restaurált
1403. tétel
Pohár, 2 db
19. sz. második fele, 12-latos antik ezüst, "12 L.A.Train" jelzettel, egyiken 1858, 1881 és1888-as évszámokkal, másikon 1883, 1906 évszámokkal, vésett tulajdonosi monogramokkal, restaurált
1404. tétel
Talpas pohár
Bécs, 1850 körül, 13 latos antik ezüst, elmosódott mesterjegy, vésett BK tulajdonosi monogrammal, palmettás és levélkoszorús díszítéssel
1405. tétel
Fájdalmas Krisztus
osztrák, 19. sz. vége, festett porcelán, öntött fém, szárnyasoltárt imitáló keret kitámasztóval
1406. tétel
Mária a kisdeddel
Lwów (Lemberg), 1872-1922 közötti fémjel, 750 ezrelékes kis ezüst jel, "K..." mesterjegy, 1908-as lengyel emlékfeliratta, szecessziós keretben, kis sérüléssel, kitámasztó hiányzik
1407. tétel
Úrvacsora pohár
német (?) 1900 körül, 1872-1902 közötti, bécsi behozatali jellel, 800 ezrelékes ezüst, belül aranyozva, vésett szőlőindás díszítéssel
1408. tétel
Kehely
magyar (?), 18. sz. eleje, barokk, tűzaranyozott antik ezüst talpon, későbbi, 19. sz. végi aranyozott ezüst pohár, vésett, poncolt, átfűrészelt díszítéssel
1409. tétel
Kereszt, 2 db
osztrák vagy magyar, 18. sz. közepe, filigrán technika, a nagyobb antik ezüst, a kisebb fém drótcsipkéből formázva, zománc sérült
1410. tétel
Talpas kereszt
Budapest, 20. sz. második harmada, 800 ezrelékes ezüst, Horváth Henrik mesterjegy, átfűrészelt nyolcszögletes talpon, öntött feszület
1411. tétel
Kereszt
1412. tétel
Pénzes pohár
1413. tétel
Fűszertartó pár
19. sz. eleje, 12 latos antik ezüst, "IHG" mesterjegy, három lábon öblös, kalapált edénykék, kanáltartó fülekkel, kanalak nélkül