235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-940]
[941-960]
[961-980]
[981-1000]
[1001-1020]
[1021-1040]
[1041-1060]
[1061-1080]
[1081-1100]
[1101-1120]
1121-1140
[1141-1160]
[1161-1216]
[1217-1236]
[1237-1256]
[1257-1276]
[1277-1296]
[1297-1316]
[1317-1336]
[1337-1356]
[1357-1376]
[1377-1396]
[1397-1416]
[1417-1436]
[1437-1456]
[1457-1476]
[1477-1496]
[1497-1516]
[1517-1536]
[1537-1556]
[1557-1576]
[1577-1596]
[1597-1616]
[1617-1634]
Kaukázusi "Lezgi" szőnyeg
20. sz. eleje, gördesz csomózás
1121. tétel
Kaukázusi "Kurd" szőnyeg
1122. tétel
Kaukázusi "Lezgi" szőnyeg
19. sz. második fele, gördesz csomózás, sérült
1123. tétel
Anatóliai imaszőnyeg
1900 körül, szenné csomózás, kopott
1124. tétel
Anatóliai "Gördesz" imaszőnyeg
20. sz. eleje, szenné csomózás, egyenletesen kopott
1125. tétel
Terítő
India, 1920 körül, gyapjú hímzés, szélein sérült
1126. tétel
Iráni "Meshed" szőnyeg
20. sz. eleje, szenné csomózás
1127. tétel
Iráni "vadászjelenetes" szőnyeg
1128. tétel
Iráni selyem szőnyeg
1920 körül, gördesz csomózás
1129. tétel
Anatóliai "Kónya" kilim függönyszárny
1900 körül, végein hiányos
1130. tétel
Anatóliai "Aydin" kilim függönypár
19. sz. vége, sérült, restaurált
1131. tétel
Kaukázusi "Shewan - Kazak" szőnyeg
19. sz. második fele, gördesz csomózás, két sarkán hiányos
1132. tétel
Iráni "Kashkai Shiraz" szőnyeg
1133. tétel
Iráni "Kamseh" szőnyeg
1900 körül, gördesz csomózás
1134. tétel
Iráni "Kashkai Shiráz" szőnyeg
1135. tétel
Türkmén "Tekke" szőnyeg
1900 körül, szenné csomózás
1136. tétel
Türkmén "Tekke" szőnyeg
1900 körül, szenné csomózás
1137. tétel
Türkmén "Beludzs" szőnyeg
1138. tétel
Kaukázusi "Perepedil" szőnyeg
20. sz. első fele, gördesz csomózás, kis sérüléssel
1139. tétel
Iráni szőnyeg
20. sz. eleje, szenné csomózás, kis kopásokkal
1140. tétel
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-940]
[941-960]
[961-980]
[981-1000]
[1001-1020]
[1021-1040]
[1041-1060]
[1061-1080]
[1081-1100]
[1101-1120]
1121-1140
[1141-1160]
[1161-1216]
[1217-1236]
[1237-1256]
[1257-1276]
[1277-1296]
[1297-1316]
[1317-1336]
[1337-1356]
[1357-1376]
[1377-1396]
[1397-1416]
[1417-1436]
[1437-1456]
[1457-1476]
[1477-1496]
[1497-1516]
[1517-1536]
[1537-1556]
[1557-1576]
[1577-1596]
[1597-1616]
[1617-1634]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS