Gyűrű
Budapest, 1966-1999 közötti fémjel, 14 k arany Fővárosi Óra- Ékszer Vállalat, fejben 4 db mélykék, marquise csiszolású zafír, közepén régi csiszolású brillel, kis sérüléssel
1597. tétel
Karkötő
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 14 k arany, Pesti Hivataljellel, lapkás fazon, mattított és vésett virágmotívumos díszítéssel, biztonsági nyolcas zárral és lánccal
1598. tétel
Karkötő
20. sz. eleje, 14 k sárga -vörös -fehér arany lapkás kombináció, finoman vésett felülettel, "PK" mesterjegy, nyelves záródással, biztonsági nyolcassal
1599. tétel
Tellus női karóra
1600. tétel
Omega férfi zsebóra tiszti lánccal
1601. tétel
Duplafedeles férfi zsebóra
1602. tétel
Nyakék
osztrák (?), 19. sz. közepe, 18 k antik arany lemezekből hajtott középrész és szalag, 2 db pótolt türkiz utánzattal, vésett díszítéssel és nyelves csattal, hiányos
1603. tétel
Kereszt medál
Pest (?), 1867-1936 közötti fémjel, 14 k arany, pesti Hivataljellel, filigrán szálakból alakított latin kereszt forma, 5 db szintetikus rubin kővel díszítve
1604. tétel
Bross (Sáltű)
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 14 k arany, "CM" mesterjegy, karmos foglalatban, két üreges sín közé fogatva 5 db hollandi rózsa csiszolású gyémánt, kis sérüléssel
1605. tétel
Alliance gyűrű
Budapest, 1966-1999 közötti fémjel, 14 k arany, Pénzverde készítőjel, 3 db modern csiszolású briliánssal cca. 0,45 ct (M1-M2, W-TCr, VVS-VS) díszítve
1606. tétel
Fülbevaló pár
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 14 k arany, ezüst buton foglalatban 4 db régi csiszolású briliáns cca. 0,6 ct (R1, TCr - VLB, VSI - P2) és 2 db achtkant gyémánt,
1607. tétel
Gyűrű
1608. tétel
Karperec
1966-1999 között behozatali fémjel, 14 k arany, merev, lekerekített sarkú pánt, díszében fehérarannyal, sorban foglalva 9 db modern csiszolású briliáns cca. 1,1 ct (M1, W-TCr, VVS-VS)
1609. tétel
Szoliter gyűrű
20. sz. vége, 2006 utáni budapesti fémjellel, 14 k arany, "L" mesterjegy, csavartkarmos foglalatban 1 db félmodern csiszolású briliáns cca. 0,45 ct (M2, TCr, VSI2)
1610. tétel
Szoliter gyűrű
Pest (?), 20. sz. első fele, 2006 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k arany, sima foglalatban 1 db régi csiszolású briliáns cca. 1 ct (R1, TCr, VVSI2)
1611. tétel
Fülbevaló pár
1612. tétel
Gyöngysor
20. sz. vége, 52 db fénylő fehér édesvízi tenyésztett gyöngy és közepén 1 db nagyobb méretű (d: 12 mm) gyöngyszem, ezüst gömb csattal
1613. tétel
Nyaklánc gyönggyel
20. sz. vége, 14 k sárga arany lánc, nagy méretű, édesvízi, tenyésztett fehér gyöngy medállal, furatban arany peremgyűrűvel
1614. tétel
Szoliter gyűrű
20. sz. eleje, 1902-1937 közötti, pesti behozatali jellel, 14 k fehérarany, 1 db briliánssal cca. 0,45 ct (M2, W, VVSI2) és a vállakon 2-2 achtkant gyémánttal díszítve
1615. tétel
Fülbevaló pár
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 14 k arany, ezüst buton foglalatban 2 db régi csiszolású briliáns cca. 0,6 ct és 2 db apró brill cca. 0,08 ct (R1, TCr-TCa, VSI-P2)