Psumimtartó
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Braunsteiner és Kiss 1931-1936 közötti mesterjegye, fémnyomott, kerek, átfűrészelt test, kis sérüléssel
1497. tétel
Szédertál
Budapest, 1966-1999 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Pénzverde készítőjelével, kerek, préselt, domborított, vésett, poncolt tál, széder est jelenettel és a szertartásrend
1498. tétel
Vázapár
Schwäbisch Gmünd, német, 1888 utáni hold korona fémjel és 1902-1922 közötti bécsi behozatali jel, 800 ezrelékes ezüst, Hugo Böhm et Co. mesterjegy, felhúzott, tölcséres
1499. tétel
Füles kínáló
Moszkva, 1895, 84 zlotnyikos ezüst, AC próbálómester, K. Fabergé és cirill betűs "IP"mesterjegy, négy golyó lábon ovális, kalapált tál, vésett ES tulajdonosi monogrammal
1500. tétel
Tálca
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Franz Rumwolf mesterjegy, kerek öntött forma, vésett Girardi címerrel
1501. tétel
Tálca
Pest (?), 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Bachruch Antal 1921 előtti mesterjegye, kerek, öntött forma, palmetta díszes szegéllyel, vésett, koronás SI monogrammal
1502. tétel
Gyümölcskosár
1503. tétel
Gyertyatartó pár
1504. tétel
Tálca
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Péter Testvérek mesterjegy, ovális, hengerelt forma, magasított, hullámzó peremmel
1505. tétel
Kínálótál
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Carl Warmuth mesterjegy, három öntött lábon hullámzó, áttört szecessziós forma, virágzó ágon ülő kismadár dísszel
1506. tétel
Fényképtartó
Bécs, 1872-1922 közötti hitelesítő fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Hermann Südfeld mesterjegy, szecessziós áttört keret kitámasztóval
1507. tétel
Vázapár
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Anton Henrich Zipper 1921 utáni mesterjegye, bogyós díszítésű perem és talpgyűrű, színtelen ólomkristály
1508. tétel
Karaffa
magyar, 20. sz. első fele, öntött, színtelen üveg fém szerelékkel
1509. tétel
Tálca
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Eduard Friedmann mesterjegy és SINGER (?) forgalmazó jel, áttört, szecessziós, plasztikus búzavirág szálakkal díszítve
1510. tétel
Aufsatz talp
1511. tétel
Szecessziós karaffa
német, 1900 körül, 1888 utáni hold korona és magyar fémjel, 800 ezrelékes ezüst szerelék csiszolt, köszörült, színtelen üveggel
1512. tétel
Asztalközép
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, elmosódott mesterjegy, szecessziós, hullámzó forma nőalakkal, kis hibával
1513. tétel
Füles tálca
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Henrich Schütz (?) mesterjegy, négy lábon álló préselt tál, vésett, poncolt, szecessziós pipacsszállal díszítve, apró hibával
1514. tétel
Cukordoboz
1515. tétel
Cukordoboz
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Bauer és Klein mesterjegy, préselt, ovális test, oldalán és díszgombján domborított,