1501. Tálca
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Franz Rumwolf mesterjegy, kerek öntött forma, vésett Girardi címerrel
718 g; d: 34,1 cm
és virágdíszes peremmel, Neuwirth II. 167. o.