Nyakék
1617. tétel
Karkötő
1618. tétel
Medál láncon
20. sz. vége, 2006-2016 közötti és a láncban 2016 utáni fémjel, 14 k fehérarany láncon, 18 k ródiumozott fehérarany, kéttágú forma 46 db apró, modern csiszolású briliánssal
1619. tétel
Gyűrű
1620. tétel
Bross
20. sz. második fele, 14 k arany platinával lemezelve, áttört, csipke hatású lemez közepén 1 db régi csiszolású briliáns cca. 0,38 ct (R1, TCr, VS2), 2 db achtkant és
1621. tétel
Fülbevaló pár
Budapest, 1966-1999 közötti fémjel, 14 k arany ezüsttel lemezelve, 2 db smaragd tábla cca. 4,5-5 ct és körben 34 db régi csiszolású briliáns cca. 2,7 ct (R1, TCr-TCa, VSI-P2)
1622. tétel
Ékszergarnitúra
1623. tétel
Karmazált gyűrű
20. sz. eleje, bécsi fémjellel, 14 k ródiumozott fehérarany, "OW" mesterjegy, karmos foglalatban ovális csiszolású, élénkzöld smaragd cca. 1,2 ct és 10 db modern és félmodern
1624. tétel
Ékszergarnitúra
orosz (?), 20. sz. második fele, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 8 k arany, szürke gyémánt lapokkal díszítve cca. 2 ct, össz.: 4 db, 1 db kő hiány
1625. tétel
Fülbevaló pár
20. sz. vége, 2006 utáni budapesti fémjellel, 14 k fehérarany, "SIZ" mesterjegy, 2 db princess csiszolású briliánssal cca. 0,45 ct (F1, TCr-Cr, VVS) díszítve
1626. tétel
Gyűrű
1627. tétel
Gyűrű
Budapest, 2006 utáni fémjel, 14 k fehérarany, kerek fejben 1 db nagyobb fekete gyémánt cca. 2 ct és 12 db apró fekete gyémánt szem
1628. tétel
Fülbevaló pár
Budapest, 1999-2005 közötti fémjel, 14 k fehérarany, "SV" mesterjegy, 2 db princess csiszolású briliánssal cca. 0,34 ct (F1, TCr, VVS) díszítve
1629. tétel
Szoliter gyűrű
20. sz. vége, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k ródiumozott fehérarany, "C&Z" mesterjegy, karmos foglalatban 1 db félmodern csiszolású briliáns cca. 0,7 ct (M2, W, VVS2)
1630. tétel
Szoliter gyűrű
20. sz. vége, 2005 utáni budapesti fémjellel, 14 k fehérarany, "L" mesterjegy, csavart karmos foglalatban félmodern csiszolású briliáns cca. 1,01 ct (M2, TCr, VSI2)
1631. tétel
Medál láncon
20. sz. vége, 2016 utáni budapesti fémjellel,14 k fehérarany, karmos foglalatban, 1 db intenzív kék tanzanit kő (Tanzánia, D-Block bánya)
1632. tétel
Gyűrű
Budapest, 2006 utáni fémjel, 14 k fehérarany, "FY" beütővel, karmos foglalatban mélykék, ovális csiszolású, fazettált zafír, 6 db apró modern csiszolású brillel
1633. tétel
Fülbevaló pár
Budapest, 1999-2005 közötti fémjel, 14 k fehérarany, "RT" mesterjegy, zárt foglalatban 2 db modern csiszolású briliáns cca. 0,9 ct (M1, W, VVS-VS) elől kapcsos