1631. Szoliter gyűrű
20. sz. vége, 2005 utáni budapesti fémjellel, 14 k fehérarany, "L" mesterjegy, csavart karmos foglalatban félmodern csiszolású briliáns cca. 1,01 ct (M2, TCr, VSI2)
3,1 g