Fogvájótartó
19. sz. közepe, 13 latos antik ezüst, "DF" mesterjegy, talpazaton vésett BI tulajdonosi monogrammal, üreges tengerész figura, horgony sérült
1537. tétel
Szendvicstű készlet
20. sz. első fele, 800 ezrelékes ezüst, elmosódott fémjel és Gerhardt Manó (?) mesterjegy, AR monogrammal, öntött figura 6 db kard formájú szúróval
1538. tétel
Cigarettatárca
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 935 ezrelékes ezüst, "bmb" mesterjegy, bordázott, art deco stílusú tárca, fekete bakelit nyitógombbal, eredeti dobozával
1539. tétel
Asztali készlet
Pest és Bécs, 1867-1936 közötti fémjelek, 800 ezrelékes ezüst, különböző (Polgár Kálmán, SJ) mesterjegyek, színtelen üvegbetétek, nem összetartozó tárgyak, 4 db
1540. tétel
Teáskanna
Pest (?), 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "BI" ismeretlen mesterjegy, art deco stílusú, bordázott díszítéssel, fül izoláló kaucsuk gyűrűkkel
1541. tétel
Kínáló
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "BS" mesterjegy, 3 golyó lábra emelt kerek, kalapált, sugarasan bordázott test
Kiöntő készlet, 3 db-os
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Bachruch Antal mesterjegy, hatszöges art deco forma, csont izoláló és tetőgyűrűvel
1544. tétel
Evőeszközkészlet, 6 személyes
1545. tétel
Kosár
1546. tétel
Tálca 6 db stampedlis pohárral
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Láng Testvérek mesterjegy, art deco stílusú, tálcán koronás CM monogrammal, apró hibával
1547. tétel
Kínáló kosár
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, PAAR forgalmazó jel és Victor Nuber mesterjegy, négy golyó lábon hullámzó peremű tálka, fülén golyós összekötővel, színtelen
1548. tétel
Tálca
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Polgár Kálmán mesterjegy, négyszögletes forma, hullámzó, keskeny peremmel
1549. tétel
Leveses kanál, 12 db
Besztercebánya, 1857, 13 latos antik ezüst, Rosenberger és Nevsohl mesterjegyek, evező alakú nyeleken vésett LB tulajdonosi monogrammal és 1857-es évszámokkal
1550. tétel
Kompótos készlet
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Theodor Dör (?) mesterjegy, lekerekített nyelekkel, eredeti dobozában, össz: 7 db
1551. tétel
Talpas tálka
Budapest, 1966-1999 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst tál, Bihari István mesterjegy, fémnyomott, bordázott, trébelt test, rózsákkal díszítve, metszett üvege pótolt
1552. tétel
Váza
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst fémnyomott talp, Fővárosi Óra Ékszer készítőjel, színtelen, csiszolt kristály tölcsérrel
1553. tétel
Kínáló kosár
Schwäbisch Gmünd, német, 1888 utáni hold korona fémjel, 1902-1937 közötti pesti behozatali jel, Wilhelm Binder mesterjegy, préselt, bordázott, áttört