1442. Talpas kínáló
Bécs, 1840, 13 latos antik ezüst, "AW" (?) mesterjegy, kerek talp, hengerelt palmetta gyűrűvel, áttört, préselt peremű sugárbordás tálka, sérült
195 g; 12,5*17 cm