235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Cukordoboz

1459. Cukordoboz

Bécs, 183(?), 13 latos antik ezüst, belül és kívül aranyozás nyomával, Stephan Mayerhofer mesterjegy, négy öntött lábon láda alakú test, gazdagon vésett, poncolt tetőlemez és osztóperemek,

361 g; 8*13*9 cm

apró sérüléssel, Neuwirth P 2235