1459. Cukordoboz
Bécs, 183(?), 13 latos antik ezüst, belül és kívül aranyozás nyomával, Stephan Mayerhofer mesterjegy, négy öntött lábon láda alakú test, gazdagon vésett, poncolt tetőlemez és osztóperemek,
361 g; 8*13*9 cm
apró sérüléssel, Neuwirth P 2235