1603. Nyakék
osztrák (?), 19. sz. közepe, 18 k antik arany lemezekből hajtott középrész és szalag, 2 db pótolt türkiz utánzattal, vésett díszítéssel és nyelves csattal, hiányos
16,4 g
kis sérülésekkel