235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Dísztányér

1301. Dísztányér

Zsolnay gyár, Pécs, 1890 körül, festett, aranyozott, áttört fehércserép, jelezve az alján: Zsolnay Pécs és a testvérek jelével és masszába nyomott Zsolnay Pécs jelzettel, 3430 formaszámmal, kis

d: 38 cm

mázhibával, tűzi repedéssel