1301. Dísztányér
Zsolnay gyár, Pécs, 1890 körül, festett, aranyozott, áttört fehércserép, jelezve az alján: Zsolnay Pécs és a testvérek jelével és masszába nyomott Zsolnay Pécs jelzettel, 3430 formaszámmal, kis
d: 38 cm
mázhibával, tűzi repedéssel