235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Tortatál

1430. Tortatál

Pest (?), 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "RF"(?) mesterjegy, négy golyó lábon, széles kerek talp, csavartbordás, váza alakú szárral, vésett IB monogrammal, csiszolt üveg tállal

Ntto: 372 g; 27,5*28,5 cm