1238. Emlékpohár
Parád, 19. sz. második fele, többrétegű bíborpácolt,csiszolt üveg köszörült címerábrázolással arany, zománcfestett, címer ábrázolással, aranyozással, " Emlékül" feirattal, szájperemén aranyozás kopott
m: 16 cm