235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Emlékpohár

1238. Emlékpohár

Parád, 19. sz. második fele, többrétegű bíborpácolt,csiszolt üveg köszörült címerábrázolással arany, zománcfestett, címer ábrázolással, aranyozással, " Emlékül" feirattal, szájperemén aranyozás kopott

m: 16 cm